Kemishe Blu me Dizajn te Vecante Perpara

2 290 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

31 Artikuj

Fleta e të dhënave

Compositions Polyester
Styles Casual
Ngjyra Blu

Me shume informacion

Kemishe Blu me Dizajn te Vecante Perpara

Karakteristikat kryesore: Menge Trecerekshe me Kopse - Mbyllje me Kopsa - Punim te Vecante tek Shpatullat.

Materiali: 100% Poliester.

Permasat: Modelja eshte 170 cm dhe ka veshur masen XS - Gjeresia e kraharorit ne njeren ane 46 cm - Gjatesia nga shpatullat deri ne fund 62 cm.

UK USA EU IT UK AU RU
2 0 30 34 2 2 36/38
4 0 32 36 4 4 38
6 2 34 38 6 6 38/40
8 4 36 40 8 8 40
10 6 38 42 10 10 42/44
12 8 40 44 12 12 46
14 10 42 46 14 14 48
16 12 44 48 16 16 50
18 14 46 50 18 18 54
20 16 48 52 20 20 58
22 18 50 54 22 22 60/62
24 20 52 56 24 24 64
26 22 54 58 26 26 66/68
28 24 56 60 28 28 70
30 26 58 62 30 30 72/74

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori