Fustan Gri Trecereksh me Golf

2 690 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Fleta e të dhënave

Compositions Viscose
Styles Casual
Properties Midi Dress
Ngjyra Gri

Me shume informacion

Fustan Gri Trecereksh me Golf

Ky produkt eshte ish- Marke dhe per kete aryse vjen me etikete te prere.

Perfekte per kete sezon. Kombinojeni me nje xhakete lekure dhe taka te larta dhe ju do perfitoni nje pamje fantastike casual dhe shik njekohesisht.

Karakteristikat kryesore: Material Elastik dhe Shume Komod - Fustan Trecereksh - Golf te Lirshem - Fustan Ngjit Pas Trupit.

Materiali: 60% Mendafshi - 35% Poliester - 5% Elastike.

Permasat: Modelja eshte 170 cm dhe ka veshur masen 36 - Gjeresia e kraharorit ne njeren ane 34 cm - Gjatesia nga shpatullat deri ne fund 107 cm.

UK USA EU IT
2 0 30 34
4 0 32 36
6 2 34 38
8 4 36 40
10 6 38 42
12 8 40 44
14 10 42 46
16 12 44 48
18 14 46 50
20 16 48 52
22 18 50 54
24 20 52 56
26 22 54 58
28 24 56 60
30 26 58 62

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori