Fustan Trecereksh Bezhe me Golf te Varur

2 690 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Fleta e të dhënave

Compositions Viscose
Styles Casual
Properties Midi Dress
Ngjyra Bezhe

Me shume informacion

Fustan Trecereksh Bezhe me Golf te Varur

Ky produkt eshte ish- Marke dhe per kete arsye vjen me etikete te prere.

Karakteristikat kryesore: Material Mendafshi Shume Elastik - Menge te Gjata te Ngushta - Golf te Varur.

Materiali: 95% Mendafsh - 5 % Elastike.

Permasat: Modelja eshte 170 cm dhe ka veshur masen 36 - Gjeresia e kraharorit ne njeren ane 36 cm - Gjatesia nga shpatullat deri ne fund 113 cm.

UK USA EU IT
2 0 30 34
4 0 32 36
6 2 34 38
8 4 36 40
10 6 38 42
12 8 40 44
14 10 42 46
16 12 44 48
18 14 46 50
20 16 48 52
22 18 50 54
24 20 52 56
26 22 54 58
28 24 56 60
30 26 58 62

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori