Fustan me Jake V Shume te Theksuar

2 690 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

6 Artikuj

Fleta e të dhënave

Compositions Polyester
Styles Dressy
Properties Midi Dress
Ngjyra Roze

Me shume informacion

Fustan me Jake V Shume te Theksuar

Produkti eshte ish- Marke dhe per kete arsye vjen me etikete te prere.

Karakteristikat kryesore: Jake V te Theksuar Shume Sensuale - Menge te Gjata Ngjit pas Kraheve - Poshte Gjurit - Material Shume i Bute .

Materiali: 95% Poliester - 5% Elastike.

Permasat: Modelja eshte 170 cm dhe ka veshur masen 36 - Gjeresia e kraharorit ne njeren ane 40 cm - Gjatesia nga shpatullat deri ne fund 117 cm.

UK USA EU IT
2 0 30 34
4 0 32 36
6 2 34 38
8 4 36 40
10 6 38 42
12 8 40 44
14 10 42 46
16 12 44 48
18 14 46 50
20 16 48 52
22 18 50 54
24 20 52 56
26 22 54 58
28 24 56 60
30 26 58 62

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori