Fustan Elegant Pjeserisht Dantelle ( Ish-Marke )

3 190 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Fleta e të dhënave

Compositions Polyester
Styles Classic
Properties Midi Dress
Ngjyra E bardhe

Me shume informacion

Fustan Elegant Pjeserisht Dantelle ( Ish-Marke ) ,eshte e diponueshme ne masa te ndryshme. 

Artikulli eshte ish marke ndaj cilesojme qe stampa ( etiketa ) ju vjen e PRERE per arsye mosreklamimi.

Pershkrimi i Fustanit: Fustan i cili pershtatet sipas formave trupor si dhe eshte me menge zhapone. Ka nje zinxhire anesore e pjeserisht dantelle . Ngjyrat dominante jane pjesa larte e bardhe  dhe pjesa fundore e zeze.

Materiali: Perbehet ne pjesen me te madhe 90% Poliester  si dhe 10 % me fibra elastike .

Modelja ne Foto ka gjatesi 170 cm dhe i korrespondon mases UK6 -  EU34, ku pjesa e kraharorit perfshire dhe shpatullat eshte 37 cm dhe gjatesia e te gjithe fustanit duke filluar nga shpatullat eshte 87 cm.

UK USA EU IT
2 0 30 34
4 0 32 36
6 2 34 38
8 4 36 40
10 6 38 42
12 8 40 44
14 10 42 46
16 12 44 48
18 14 46 50
20 16 48 52
22 18 50 54
24 20 52 56
26 22 54 58
28 24 56 60
30 26 58 62

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori