Fustan i Shkurter pa Menge dhe Xhepa

2 690 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

26 Artikuj

Fleta e të dhënave

Compositions Akrilik ( sintetike )
Styles Casual
Properties Short Dress
Ngjyra E Zeze

Me shume informacion

Fustan i Shkurter pa Menge dhe Xhepa ,i disponueshem ne masa te ndryshme.

Pershkrimi i Fustanit: Fustan i shkurter me menge te shkurtra dhe me dy xhepa ne pjesen e perparme te tij. Cope e  bute e cila mundeson te jete i rehatshem ne perditshmeri. 

Materiali: Perbehet ne pjesen me te madhe 95% Akrilik ( sintetike )si dhe  5% me fibra elastike .

Modelja ne Foto ka gjatesi 170 cm dhe i korrespondon vetem mases Ekstra small (masa me e vogel) , ku pjesa e kraharorit perfshire dhe shpatullat eshte 40 cm dhe gjatesia e te gjithe fustanit duke filluar nga shpatullat eshte 76 cm.

UK USA EU IT
2 0 30 34
4 0 32 36
6 2 34 38
8 4 36 40
10 6 38 42
12 8 40 44
14 10 42 46
16 12 44 48
18 14 46 50
20 16 48 52
22 18 50 54
24 20 52 56
26 22 54 58
28 24 56 60
30 26 58 62

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori