Fustan Elegant i Gjate Dekolte ( Ish-Marke )

3 190 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

26 Artikuj

Fleta e të dhënave

Compositions Polyester
Styles Classic
Properties Maxi Dress
Ngjyra Nude

Me shume informacion

Fustan Elegant i Gjate Dekolte ( Ish-Marke ), eshte e diponueshme ne masa te ndryshme. 

Artikulli eshte ish marke ndaj cilesojme qe stampa ( etiketa ) ju vjen e PRERE per arsye mosreklamimi.

Pershkrimi i Fustanit: Me menge te gjata dhe te derdhura qe krijon lirshmeri ne trup dhe komoditet ,gjithshtu vjen me nje dekolte ne pjesen e gjoksit . Cope e bute ku ne anen e majte te tij ka nje te care e cila arrin mbi gju 

Materiali: Perbehet ne pjesen me te madhe 95% Poliester si dhe 5% prej fibrave elastike.

Modelja ne Foto ka gjatesi 170 cm dhe i korrespondon mases UK8 -  EU36, ku pjesa e kraharorit perfshire dhe shpatullat eshte 39 cm dhe gjatesia e te gjithe fustanit duke filluar nga shpatullat eshte 140 cm.

UK USA EU IT
2 0 30 34
4 0 32 36
6 2 34 38
8 4 36 40
10 6 38 42
12 8 40 44
14 10 42 46
16 12 44 48
18 14 46 50
20 16 48 52
22 18 50 54
24 20 52 56
26 22 54 58
28 24 56 60
30 26 58 62

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori