Fustan Elegant Nude ( Ish-Marke )

2 690 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

41 Artikuj

Fleta e të dhënave

Compositions Polyester
Styles Classic
Properties Midi Dress
Ngjyra Nude

Me shume informacion

Fustan Elegant Nude  ( Ish-Marke ), eshte e diponueshme ne masa te ndryshme. 

Artikulli eshte ish marke ndaj cilesojme qe stampa ( etiketa ) ju vjen e PRERE per arsye mosreklamimi.

Pershkrimi i Fustanit:  Ai eshte me deklote te hapur ne ngjyre nude , ka mege te gjata dhe gjatesia e tij arrit deri tek gjuri. Mbivendosja e copes mbi njera tjetren i jep fustanit elengancen qe cdo femer kerkon.

Materiali: Perbehet ne pjesen me te madhe 95% Poliester si dhe 5% prej fibrave elastike.

Modelja ne Foto i korrespondon mases UK8 -  EU36, ku pjesa e kraharorit perfshire dhe shpatullat eshte 36 cm dhe gjatesia e te gjithe fustanit duke filluar nga shpatullat eshte 98cm.

UK USA EU IT
2 0 30 34
4 0 32 36
6 2 34 38
8 4 36 40
10 6 38 42
12 8 40 44
14 10 42 46
16 12 44 48
18 14 46 50
20 16 48 52
22 18 50 54
24 20 52 56
26 22 54 58
28 24 56 60
30 26 58 62

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori