Fustan Vishnje me Supe te Zbuluara

2 690 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

55 Artikuj

Fleta e të dhënave

Compositions Polyester
Styles Casual
Properties Midi Dress
Ngjyra Vishnje

Me shume informacion

Fustan Vishnje me Supe te Zbuluara

Fustan vishnje me supe te zbuluara ish-marke i disponueshem ne masa te medha.

Ky produkt eshte ish-marke dhe per kete arsye vjen me etiketa te prera.

Karakteritikat kryesore: Me Golf - Ngjyre Vishnje - Menge te Gjata - Material i Bute.

Materiali: 95 % Poliester - 5 % Elastike.

Permasat: Modelja eshte 170 cm dhe ka veshur masen 36 - Gjeresia e kraharorit  ne njeren ane 36 cm - Gjatesia nga shpatullat deri ne fund 89 cm.

UK USA EU IT
2 0 30 34
4 0 32 36
6 2 34 38
8 4 36 40
10 6 38 42
12 8 40 44
14 10 42 46
16 12 44 48
18 14 46 50
20 16 48 52
22 18 50 54
24 20 52 56
26 22 54 58
28 24 56 60
30 26 58 62

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori