Fustan Mbremje me Supe te Zbuluara me Refleks Gold

3 190 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

94 Artikuj

Fleta e të dhënave

Compositions Polyester
Styles Dressy
Properties Colorful Dress
Ngjyra Floriri

Me shume informacion

Fustan Mbremje me Supe te Zbuluara me Refleks Gold

Karakteristikat kryesore: Jake Rrumbullake - Supe te Zbuluara - Cope me Printim Abstrakt - Menge Trecerekshem - Ngjyre Gold dhe Roze.

Materiali: 95 % Poliester - 5 % Elastike.

Permasat: Modelja eshte 170 cm dhe ka veshur masen 38 - Gjeresia e kraharorit ne njeren ane 38.5 cm - Gjatesia nga shpatullat deri ne fund 83 cm.

UK USA EU IT
2 0 30 34
4 0 32 36
6 2 34 38
8 4 36 40
10 6 38 42
12 8 40 44
14 10 42 46
16 12 44 48
18 14 46 50
20 16 48 52
22 18 50 54
24 20 52 56
26 22 54 58
28 24 56 60
30 26 58 62

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori