Fustan Mbremje Me Supe te Zbuluara

3 190 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

79 Artikuj

Me shume informacion

Fustan Mbremje Me Supe te Zbuluara

Karakteristikat kryesore: Jake Rrumbullake - Supe te Zbuluara - Cope me Printim Abstrakt - Menge Trecerekshem - Ngjyre Gold dhe Violet.

Materiali: 95 % Poliester - 5 % Elastike.

Permasat: Modelja eshte 170 cm dhe ka veshur masen 38 - Gjeresia e kraharorit ne njeren ane 39 cm - Gjatesia nga shpatullat deri ne fund 83 cm.

UK USA EU IT
2 0 30 34
4 0 32 36
6 2 34 38
8 4 36 40
10 6 38 42
12 8 40 44
14 10 42 46
16 12 44 48
18 14 46 50
20 16 48 52
22 18 50 54
24 20 52 56
26 22 54 58
28 24 56 60
30 26 58 62

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori