Fustan me Pjese Tantelle me Ngjyre Tulle

2 690 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

32 Artikuj

Me shume informacion

Fustan me Pjese Tantelle me Ngjyre Tulle i Disponueshem edhe ne Masa te Medha.

Karakteristikat kryesore: Jake Rrumbullake - Ngjyre Tulle - Menge te Gjata - Pelhure e Bute.

Materiali: 95 % poliester - 5 % Elastike.

Permasat: Modelja eshte 170 cm dhe ka veshur masen 36 - Gjeresia e Kraharorit ne Njeren Ane 36 cm - Gjatesia nga Shpatullat deri ne Fund 86 cm.

UK USA EU IT
2 0 30 34
4 0 32 36
6 2 34 38
8 4 36 40
10 6 38 42
12 8 40 44
14 10 42 46
16 12 44 48
18 14 46 50
20 16 48 52
22 18 50 54
24 20 52 56
26 22 54 58
28 24 56 60
30 26 58 62

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori