Fustan me Dy Shtresa Ngjyre Tulle

2 072 Lekë

-20%

2 590 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Me shume informacion

Fustan me Dy Shtresa Ngjyre Tulle ish-Marke.

Ky produkt eshte ish-marke dhe per kete arsye vjen me etikete te prere.

Karakteristikat kryesore: Jake Rrumbullake - Prerje ne Forme Vale - Pa Menge - Fustan i Shkurter.

Materiali: 95 % Poliester - 5 % Elastike.

Permasat: Modleja eshte 170 cm dhe ka veshur masen 36 - Gjeresia e krajarorit ne njeren ane 40 cm - Gjatesia nga shpatullat deri ne fund 82 cm.

UK USA EU IT
2 0 30 34
4 0 32 36
6 2 34 38
8 4 36 40
10 6 38 42
12 8 40 44
14 10 42 46
16 12 44 48
18 14 46 50
20 16 48 52
22 18 50 54
24 20 52 56
26 22 54 58
28 24 56 60
30 26 58 62

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori