Bluze me Tantell ne Pjesen e Pasme

5 290 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

30 Artikuj

Fleta e të dhënave

Compositions Viscose
Styles Girly

Me shume informacion

Bluze me Tantell ne Pjesen e Pasme

Bluze me ngjyre te zeze mjaft elegante per femra

Pjesa e pasme dhe ajo e bustit me tantell te tejdukshem

Per raste te vecanta party me miqte dhe festa te ndryshme

100% material fije mendafshi

SizeXS/S (34/36)M/L (38/40)XL/XXL (42/44)
​Bust 80-86 cm 88-94 96-102
​Waist 62-68 cm 70-76 78-84
Length ok. 57 cm ok. 60 ok. 64

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori