Fustan Verore ne 3 Ngjyra

8 290 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

120 Artikuj

Fleta e të dhënave

Compositions Polyester
Styles Casual
Properties Midi Dress

Me shume informacion

Fustan Verore ne 3 Ngjyra

Fustan me zhapone ne forme veref, mjaft veror

Elegant dhe njekohesisht stil i vecante per shkak te pjeses se poshteme me pala

Material 95% poliester dhe 5% material elastik


Size
S (36)M (38)L (40)XL (42)
​Bust 86 cm 90 94 98
Waist 67 cm 71 75 79
Length 88 cm 89 90 91

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori