Kepuce me Vrima dhe Lidhese Ngjyre e Verdhe

2 590 Lekë

+355 44 50 7979

Nuk ka nevojë për kartë krediti.

Paguaj Kesh

Ktheje nëse nuk të pëlqen

Brenda 48 orëve

10 Artikuj

Fleta e të dhënave

Compositions Faux Leather
Styles Casual
Ngjyra E Verdhe

Me shume informacion

Kepuce me Vrima dhe Lidhese Ngjyre e Verdhe

Kepuce te verdha me vrima ne pjeset anesore

Me lidhese dhe maje te rrumbullaket

Material sintetik me platforme rreth 1.5 cm

UK USA EU
2 4 35
3 5 36
4 6 37
5 7 38
6 8 39
7 9 40
8 10 41
9 11 42

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori